אודות

בס”ד

שמי איריס,

 

אמא ל 5 ילדים מקסימים, וסבתא לנכדים מתוקים מתוקים.

בגיל 50, למרות שניסו לעצור אותי מלצאת לפנסיה, פרשתי ממשרה מלאה בשעות ייעוץ תקניות במוסד חינוכי יוקרתי מאד בארץ ופתחתי סוף סוף את העסק שאני חולמת עליו.

ממש בימים אלו השקתי את האתר הזה בנושא “הסודות להצלחה שלך” ואני כאן כדי לעזור לך להצליח.

גרה בירושלים. סיימתי את לימודי התואר שני בייעוץ חינוכי במסלול עם תיזה באוניברסיטת בר אילן. הנושא של התיזה הוא הקשר בין האקלים הדמוקרטי לבין הנעה ללמידה. כתבתי כלים רבים למנהלים, יועצים חינוכיים, מחנכים ומחנכות לשם העצמה וטיפול בפרט. הדרכתי יועצים חינוכיים ברחבי הארץ כסופרוייזר לשם קבלת תעודת יועצת חינוכית מוסמכת. הדרכתי מחנכות רבות באופן קבוצתי ובאופן פרטני. חקרתי את הנושא של כיתות המב”ר בבתי הספר מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

מה שהכי רגש אותי היה שהתלמידים ספרו לי שהם למדו מהתכנית ש”הם יכולים”. בשנים האחרונות הדרכתי וליויתי את מערכת החינוך בקרית ארבע חברון לשם הערכת התהליכים החינוכיים שהם בצעו במערכת החינוך שלהם. היום, אני מרצה במכללת בית וגן, ומפתחת קורסים מקוונים בפסיכולוגיה. את הקורסים המקוונים פתחתי במטרה לסייע לכל אשה שרוצה לממש את עצמה ללמוד מבלי שתצטרך לצאת מהבית. 

הקורסים תורמים לפיתוח תהליכי מודעות, חיזוק תחושת המסוגלות ופיתוח יכולת ההצלחה. שמות הקורסים הם: “כלים בייעוץ”, “מבוא לפסיכולוגיה”, “פסיכולוגיה התפתחותית” ו”תיאוריות באישיות”.
מה הביא אותי להתמקד בנושא ההצלחה ?

  • ההצלחה היא דלק. 
  • ההצלחה היא סטרטר.
  • ההצלחה נותנת כוחות ויוצרת שמחה.
  • ההצלחה יוצרת צמיחה.

מנסיוני, כמדריכת יועצים וכיועצת וותיקה, ראיתי עד כמה ההצלחות “מניעות” את הילדים, הן את הילדים הצעירים והן את הנערים והנערות. בהמשך נפגשתי עם הורים וראיתי עד כמה ההצלחה מהווה גורם לאושר להורים. הרצון להצליח, לא מסתיים, בהיות האדם תלמיד או הורה, הוא קיים כשמתבגרים. גם האדם המבוגר רוצה לחוות חוויות של הצלחה, הן בתפקידו הביולוגי (אב, סב, אם, סבתא) והן במימוש העצמי שלו.

מתוך הרצון לתרום מהידע המקצועי הרב שרכשתי במשך השנים לכל מי שרוצה להצליח ולממש את עצמה בניתי את האתר “הסודות להצלחה שלך”. מה שמדהים הוא שחלק ניכר מהמשתנים להצלחה קשור דווקא באמונות, בדעות ובעמדות שלנו. לכן, התכנים באתר עוסקים הן בחלק הקוגנטיבי (אמונות, דעות ועמדות) והן בכלים לעבודה להצלחה שלך.

בעידן האנטרנט, בו ניתן לדלג על המשתנים של מקום וזמן קל לי יותר לתת לך את הכלים להצלחה שלך, ואני שמחה על הזדמנות זו.
את מוזמנת להצטרף אלי למסע ההצלחה שלך !!

שלך, איריס