איך להצליח ?

להורדה מיידית, המדריך הקל והפשוט
בו תוכל לגלות את כל הסודות על ההצלחה שלך.

מאת: איריס זנזורי, M.Ed

ספר דיגיטאלישלום לך,

האם אי פעם נכשלת?

האמיני לי, אני ממש יכולה להתחבר לזה גם. אני הייתי בדיוק במצב זה. האמת, עשיתי כל כך הרבה שגיאות שאני נבוכה להודות בהם.

***התענוג שלי זה לראות נשים, אמהות, בנות             מצליחות…מצליחות…מצליחות….***

בעבודתי כיועצת חינוכית נפגשתי רבות עם תלמידות שנכשלות בלימודים, בהתנהלות, בכישורים החברתיים ובעצבות. נפגשתי רבות עם נשים שהרגישו שנכשלו בתפקידן כאמהות, כנשים, כעקרות הבית, כמחנכות, כמורות מקצועיות, או שנתקעו בקושי שלא ידעו כיצד להחלץ ממנו.

למזלך הטוב, בסיעתא דשמיא, ובחסדי ה’ עלי, אני מצאתי את הפתרון…

מאז הכשלונות שהיו לי, השקעתי מאמצים ומשאבים רבים ללמוד כל מה שאני יכולה על הצלחה. היו לילות שפשוט לא ישנתי והצלחתי לצבור 32 שנים של ניסיון רב. כיום אני כבר נחשבת מומחית בתחומי ואני בהחלט יכולה לסייע לך.

את התואר השני במסלול עם תיזה סיימתי באוניברסיטת בר-אילן בנושא: הנעה פנימית ללמידה. כמו-כן, כתבתי כלים רבים למנהלים, יועצים חינוכיים, מחנכים ומחנכות לשם העצמה וטיפול בפרט. הדרכתי יועצים חינוכיים ברחבי הארץ כסופרוייזר לשם קבלת תעודת יועצת חינוכית מוסמכת. הדרכתי מחנכות רבות באופן קבוצתי ובאופן פרטני. מטעם אוניברסיטת בר-אילן חקרתי את הנושא של כיתות המב”ר בבתי הספר. מה שהכי רגש אותי היה שהתלמידים ספרו לי שהם למדו מהתכנית שהם יכולים. בשנים האחרונות הדרכתי וליויתי את מערכת החינוך בקרית ארבע חברון לשם הערכת התהליכים החינוכיים שהם בצעו במערכת החינוך שלהם. כמו-כן, פתחתי קורסים אותם לימדתי באופן פרונטאלי ובאופן מקוון לשם פיתוח תהליכי מודעות, חיזוק תחושת המסוגלות ופיתוח יכולות ההצלחה. את הקורסים אני מלמדת במכללת בית וגן בירושלים. שמות הקורסים הם: כלים בייעוץ, מבוא לפסיכולוגיה, פסיכולוגיה התפתחותית ותיאוריות באישיות. 

 

                                                                                     המדריך שלי, ב”ה,

                                                                     יעזור לך להצליח 

לאורך שנים רבות התשוקה שלי הייתה לעזור לאנשים רבים ככל שאפשר. לא פעם שמעתי מחברי ומבני משפחתי שכדאי שאקח את כל הידע שצברתי לאורך הזמן ואכתוב מדריך מסודר כדי לעזור לאנשים רבים בכל מקום בארץ ובעולם. אז בסופו של דבר החלטתי שהגיע הזמן, כתבתי את המדריך שלי ואני מוכנה לחלוק אותו איתך ממש עכשיו.

בתוך המדריך שלי, תגלי את המידע העדכני ביותר, הטיפים החשובים ביותר, ובעצם כל מה שאתה צריך לדעת על הצלחה. כשכתבתי את המדריך חשבתי על העיקרון הפשוט של “פחות זה יותר”. במקום לכתוב לך מדריך עמוס בתכנים לא רלוונטיים ‘רק’ כדי לנפח אותו ולגרום לו להיות עבה יותר – לכן החלטתי לכתוב מדריך תכליתי שתוכל לקרוא אותו במהירות רבה ולהשתמש בו במיידית!

האנשים שכבר היה להם את ההזדמנות לראות את המדריך הזה שלי אמרו לי שהמידע שנמצא במספר העמודים הבודדים של המדריך שווה הרבה ושאני צריכה למכור אותו במחיר הרבה יותר גבוה.

אני מודה, לא השקעתי בגרפיקה משוכללת או בעיצוב מלהיב – אני לא מעצבת גרפית. האמת היא שאם כל מה שאת רוצה זה גרפיקה מלהיבה אז זהו לא המדריך בשבילך, אבל אם אתה מחפש תוכן איכותי רב שתוכלי להסתמך עליו, שנכתב על-ידי מישהו שמבין בנושא, אני בהחלט יכולה לסייע לך! המדריך הזה שלי, הוא המדריך עבורך והוא יסייע לך רבות.

במדריך תוכל למצוא את 3 כלים עוצמתיים  להצלחה שלך.

 

למה המדריך שלי בנושא הצלחה
מתאים לאנשים כמוך וכמוני

 

אם קראת והגעת עד לנקודה זו, את בטח שואלת את עצמך האם המדריך הזה מתאים לך, נכון? אז הנה העניין: אני מבטיחה לך שכל הסודות והידע האיכותי שאני חולקת איתך במדריך מתאימים לך, מתאימים למשפחה שלך ואפילו מתאימים לחברות שלך.

אבל אם מכל סיבה, לא תהיה מרוצה מהתוצאות, אנא הודע לי ואני אחזיר לך את כל הכסף חזרה 🙂

ההשקעה שלך במדריך המיוחד שלי היא 10 שקלים בלבד. את בטח שואלת את עצמך מה התרגיל ולמה המחיר של המדריך שלי כל-כך נמוך, נכון? אני רוצה להיות כנה איתך. אני מתכוון להעלות את המחיר של המדריך בזמן הקרוב. בינתיים אני מציעה אותו לך (וכל מי שיגיע לאתר שלי) במחיר של 10 שקלים בלבד לפי התנאים הבאים:

קראי אותו ונקטי בפעולה ולאחר מכן תכתבי לי תגובה כתובה על איך המדריך שלי סייע לך בבלוג שלי. זה כל מה שאני מבקשת ממך. אני רוצה את התגובה הכי כנה שלך וכך תסייעי לי לשפר את המדריך שלי לטובתך ולטובת קוראים עתידיים שישלמו מחיר מלא עבור המדריך הזה!!!

זה הזמן שלך להגיע להחלטה…

כדי לקבל גישה מיידית להורדה של המדריך שלי, לחצי על כפתור הרכישה: “אני רוצה את המדריך עכשיו!” כאן למטה…

 

הורדה מיידית

איך “לסודות להצלחה שלך”
קחי אותו היום במחיר 10 שקלים בלבד
לזמן מוגבל בלבד

 

 

 

עדין לא בטוחה על ההחלטה של 10 שקלים? המשיכי לקרוא!

אני יכולה להבין למה את רוצה להיות זהירה. אחרי הכל, מעולם לא נפגשנו, את לא ממש מכירה אותי ואני לא מכירה אותך. זאת אחת הסיבות שהמחיר של המדריך במחיר כל-כך נמוך של 10 שקלים.

אני מקווה שתוכלי להגיד לעצמך: “ואוו, זה רק 10 שקלים, מה יש לי בעצם להפסיד?!”. התשלום שלך מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי בפייפאל (PayPal) וזה מאובטח לחלוטין על-ידם ועומד בכל התקנים הנדרשים. אני יודעת שאת תוכלי להפיק המון מהמדריך שלי שניסיתי להקל עליך בכל דרך אפשרית.

 

צעדי קדימה עכשיו, קחי את המדריך שלי ותוכלי לקבל את כל מה שרצית ויותר היום!

 

אחריות ללא אותיות קטנות:
קבל את כספך חזרה ללא כל שאלות!

רכשי את המדריך המיוחד שלי ואם לאחר 30 ימים תחשבי שזוהי אינה ההשקעה הטובה ביותר שעשית, ושהמדריך לא ענה לציפיותך, קל להבנה, צעד-אחר-צעד, פשוט תשלחי אלי מייל מיד לאחר 30 הימים ותקבלי החזר מלא ואדיב של כל כספך, ללא כל שאלות או השגות. אני מוכנה להתחייב על כך ללא כל “אותיות קטנות” הסיכון כולו עלי – ולך אין מאומה להפסיד – רק להרוויח, ובגדול!

בהצלחה!

איריס זנזורי

נ.ב. את חייבת לנקוט בפעולה עכשיו! אני באמת לא יודעת כמה זמן אני אציע את המדריך במחיר הנמוך הזה של 10 שקלים. כפי שהסברתי, זהו מחיר מיוחד נמוך במיוחד, עד שאני אקבל מספיק תגובות מקוראים חשובים כמוך. אני שומרת לעצמי את הזכות להעלות את המחיר בכל רגע נתון וללא כל אזהרה מראש. לכן, עכשיו זה הזמן הנכון ללחוץ על כפתור הרכישה “אני רוצה את המדריך עכשיו!” כאן למטה…

 

 

 

נ.ב. הדבר הגרוע ביותר שאת יכולה לעשות עכשיו הוא כלום. כך לבטח לא תתקדמי קדימה והזמן שהשקעת בקריאת העמוד הזה, נזרק לפח. על תיכנעי לפחד לצעוד קדימה. ההשקעה הקטנה שלך כאן תאפשר לי לחלוק איתך את כל הידע והניסיון הרב שלי. את לא תצטערי על-כך !אז בואי נסיים את המכתב הזה עכשיו… לחצי על הכפתור הרכישה “אני רוצה את המדריך עכשיו!” כאן למטה…